• Wycieczka do TEATRU LALEK

• 15.11.2014 01:27
      • Wtorek - 21 października był dla przedszkolaków dniem spotkania z teatrem. Grupy I, II i III pojechały do Teatru Lalek aby obejrzeć spektakl pt. „Och Emil”. Zabawna opowieść o niesfornym chłopcu, który miał głowę pełną pomysłów bardzo się dzieciom podobała. Przedszkolaki żywo reagowały na przygody Emila, odpowiadały na kierowane do nich polecenia.Miłą niespodziankę sprawiła nam też kapryśna, jesienna aura – mimo, że z rana padał deszcz, przed południem wypogodziło się i zaświeciło słońce. Przedszkolaki były grzeczne i starały się stosować do wszystkich omawianych wcześniej zasad. Zapewne nie będzie to nasz ostatni wyjazd do teatru. (21.10.2014r.)