• NNW dzieci i młodzieży 2021/2022

• 03.09.2021 05:53

• Szanowni Rodzice,

Na Rok Szkolny 2021/2022 Rada Rodziców Naszej Szkoły wybrała ofertę grupowego ubezpieczenie NNW uczniów w Compensa TU SA.

Do wyboru są IV Warianty ubezpieczenia:

- A,B,C – warianty wybrane przez Radę Rodziców oraz

- D - tzw. wariant stały oferty zamieszczony na platformie przez Ubezpieczyciela.

Do umowy ubezpieczenia będzie można przystąpić wyłącznie online do dnia 30.10.2021.

• Wszystkich zainteresowanych, uprzejmie prosimy wejść na stronę https://szkola.compensa.pl , wpisując hasło: 254572
        (kod aktywacyjny wygenerowany wyłącznie dla uczniów naszej Placówki). Tam również w zakładce "Niezbędne dokumenty" znajdziecie Państwo min. OWU, Kartę Produktu oraz Formularz zgłoszenia szkody.

Umowa grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży zawarta jest na okres: 01.09.2021 – 31.08.2022

Ostateczny termin przystąpienia do umowy ubezpieczenia ( opłacenie składki ) do dnia 30.10.2021.

Po tym terminie nie będzie można zalogować się już do systemu.

Formy zgłoszenia szkody w TU Compensa SA za pomocą:

- Internetowego Formularza Zgłoszenia Szkody – komfortowego narzędzia online, za pomocą którego można zgłosić szkodę

o dowolnej porze dnia i dołączyć wymagane dokumenty

- Infolinii Compensa Kontakt – 22 501 61 00 ( codziennie w godzinach 8:00 – 20:00 )

- Drukowanego formularza zgłoszenia szkody - wypełniony formularz (dostępny na stronie http://www.compensa.pl) należy przesłać na adres pocztowy Centrali Compensy lub e-mail: dokumenty@compensa.pl

Następnie otrzymacie Państwo SMS-a z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i danymi likwidatora szkody.

W załączeniu:

- Oferta ubezpieczenia NNW w TU Compensa SA na rok 2021/2022 >>>>>POBIERZ <<<<<

- Instrukcja Obsługi dla Rodzica - ścieżka zawarcia umowy ubezpieczenia online >>>>> POBIERZ<<<<<

- OWU NNW Szkolne Compensa >>>>>POBIERZ<<<<<

- Karta Informacyjna Produktu NNW Szkolne  >>>>>POBIERZ<<<<<<

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, proszę kontaktować się z opiekunem umowy ubezpieczenia Panią Marzeną Siębab,

tel kom. 501-109-139, adres email: biuro@ascobrokers.pl   .......................................................................................................................................................................................

Marzena Siębab

Broker ubezpieczeniowy