• Festyn dla Piotrka

• 08.11.2021 18:13

• Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Mieszkańcy Mirkowa!

W związku ze zbliżającym się Dniem Życzliwości w naszej szkole odbędzie się festyn charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie naszego ucznia Piotrka Maciuka z choroby nowotworowej.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 20 listopada 2021 roku
        na terenie ZSP w Mirkowie przy ul. Słowackiego 17.
        Start - godzina 10:00, finał - godzina 13:00.

W programie:

• kiermasz (książki, gry, zabawki, rękodzieło),

• rodzinna gra terenowa,

• mecz piłki nożnej (uczniowie kontra rodzice),

• fotobudka z ciekawymi gadżetami,

• kącik gastronomiczny.

• Na facebooku pod wydarzeniem Festyn dla Piotrka zorganizowane będą aukcje wartościowych rzeczy i voucherów oraz zapisy na rodzinną grę terenową.

Plakat informacyjny o Festynie wkrótce pojawi się w szkole, na stronie Internetowej oraz FB.

Podczas festynu na terenie obiektu będzie działała kawiarenka serwująca ciepłe napoje
        i ciasta (również na wynos) oraz punkt gastronomiczny, w którym skosztujemy rozgrzewającej zupy lub domowej roboty zapiekanek i hot-dogów.

Dochód z całej akcji (wpisowe z meczu i gry terenowej oraz wpłaty z puszek) w całości będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Piotrka.

Uwaga! Kart nie przyjmujemy :))

Przyjdź! Zaproś znajomych, przyjaciół, niech wspólna zabawa sprawi, że jesienny dzień stanie się wiosną!

Chcesz poznać historię choroby Piotrka, zajrzyj: https://dzielnypiotrek.blogspot.com/

Jeśli chcesz wspomóc go bezpośrednio, wejdź:https://zrzutka.pl/profil/jedrzej-maciuk-249744

Zapraszamy !

Społeczny Komitet Organizacyjny ZSP w Mirkowie