• Dolnośląskie Igrzyska Dzieci w Strzelectwie Sportowym 2021

• 06.10.2021 05:32
      • W dniach od 4-8.10.2021 na strzelnicy WKS Ślaska Wrocław przy ul. Światnickiej odbywa się finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w Strzelectwie Sportowym. Naszą gminę reprezentowała Szkoła Podstawowa z Mirkowa i Kiełczowa.
        Wyniki klasyfikacji zostaną podane do wiadomości po zakończeniu zawodów. Uczniowie oddawali strzały z karabinu pneumatycznego z pozycji siedzącej.
        Warto przypomnieć, że w 2018 r. mieliśmy Mistrzynię Dolnego - Karolinę Tyc. Uczennica naszej szkoły na 10 strzałów - ustrzeliła wtedy 99 pkt. Tylko jeden strzał oddała w dziewiątkę, a reszta to same dziesiątki!!!
        W zawodach szkołę reprezentowali: Mateusz Delejowski, Mateusz Luto, Wiktor Zagrody, Mikołaj Wojewoda, Maksymilian Fras, Natalia Bronowska, Natalia Lichtenstein, Hanna Karwasz-Jarmolińska, Aleksandra Wojewoda i Zuzanna Duda.
        Najwięcej punktów z naszej szkoły w dniu dzisiejszym ustrzeliła Aleksandra Wojewoda (83pkt).
        Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów!!!
      • >>>>>>>>>>>>>>>KLIKNIJ do GALERII ZDJĘĆ<<<<<<<<<<<<