• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• 26.08.2021 13:47

• Drodzy Uczniowie!

Przed nami rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Cieszymy się bardzo, że po przerwie wakacyjnej znów będziemy mogli się z Wami spotkać w murach naszej kochanej szkoły.

Ze względu na wciąż obowiązujące zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii, kl.II-VIII spotykają się ze swoimi wychowawcami w poszczególnych salach zgodnie z harmonogramem poniżej.

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

INFORMACJA DLA RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH

Spotkanie z wychowawcami klas pierwszych na sali gimnastycznej o godz. 9.00.

Uroczysty apel dla uczniów klas I połączony z pasowaniem na ucznia odbędzie się 1 września o godz. 9.30 na sali gimnastycznej.
        Obowiązuje strój galowy - biała koszulka, granatowe spodnie/spódniczka.
        Wchodzimy do sali gimnastycznej wejściem bezpośrednio do bloku sportowego.
        Z  powodu przestrzegania zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii prosimy o obecność tylko  jednego z  rodziców/ opiekunów.

Do miłego zobaczenia:)