• 16.02.2021 22:21
      • Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą  wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 26 stycznia 2021r. Animatorem balu była znana nam Pani Alina Zwoźniak. Muzyka porywała wszystkich do tańca.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych utworów dziecięcych. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

• Na sali podczas balu było kolorowo. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Zabawa połączona była z poczęstunkiem. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

W związku z aktualną sytuacją spowodowaną koronawirusem COVID-19 wszystko odbywało się w reżimie sanitarnym.

Elżbieta Hołodiuk

ZDJĘCIA: