• AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

• 18.09.2020 11:28
      • Zachęcam do udziału w 27. AKCJI SPRZĄTAMY ŚWIAT!
        Sprzątamy swój kawałek Polski. Czyż nie mamy w zwyczaju w sobotę otwierać okien, wyciągać odkurzaczy, akcesoriów do sprzątania i ruszać całą rodziną na wielkie sprzątanie naszych domów i mieszkań? W tym roku zapraszamy, aby TRZECIA sobota września 2020 to była SOBOTA DLA ZIEMI. Zachęcamy, aby każdy indywidulanie lub z najbliższą rodziną, w gronie przyjaciół lub z sąsiadami posprzątał swój najbliższy kawałek Polski: trasę wycieczkową, rowerową, skwerek przed blokiem lub ulubiony park.
        ZAPRASZAM do przesyłania zdjęć z udziału w akcji SPRZĄTAMY ŚWIAT na adres emailowy:martyna.herman@szkolamirkow.pl. Owoce pracy dzieci będą publikowane na stronie szkoły i Facebooku.
        Pamiętajmy! Nasza planeta – naszym domem.
        Martyna Herman
        wolontariat szkolny