• 01.03.2020 14:58
      • Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, to czas balów i tanecznych szaleństw. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci z naszego przedszkola bawiły się na swoim balu w ostatni dzień karnawału, we wtorek, 25 lutego. Tego dnia, w pięknie wystrojonej sali pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów. Można było spotkać: królewny, syrenki, motylki, biedroneczki, pszczółki, żabki, zajączki, rycerzy, policjantów, Spider-manów, Batmanów, Superagentkę, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

• Bal prowadzili animatorzy z firmy TRIP TRAVEL. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych zabawach, korowodach i  konkursach. Na sali podczas pląsów, tańca z balonami robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Była też chwila relaksu – trochę zmęczone i spragnione dzieci mogły odpocząć przy wspólnym stole podczas poczęstunku. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Następny bal już za rok! :)

Dorota Podłowska

Bal grupa I -->