• Bezpieczny przedszkolak na przejeździe kolejowym

• 01.10.2019 19:00
      • W piątek 27 września wszystkie dzieci przedszkolne, wzięły udział w zajęciach edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych oraz właściwego zachowania na terenach kolejowych w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd”- „Szlaban na ryzyko!”, prowadzonej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
      • Podczas spotkania dzieci nauczyły się podstawowych zasady przekraczania przejazdów kolejowo-drogowych, poznały znaki, nabyły również wiedzę czego nie wolno robić na terenie kolejowym. Koordynatorzy projektu urozmaicali spotkanie filmami edukacyjnymi, kolorowymi obrazkami, zabawami, tak aby jak najlepiej dopasować materiał do danej grupy wiekowej. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały kolorowanki edukacyjne, czerwone balony oraz odznaki.  Nasze Przedszkole otrzymało również dyplom, potwierdzający udział w zajęciach.

Dziękujemy naszym gościom za przybycie i stworzenie miłej atmosfery, która sprzyjała nauce zasad bezpieczeństwa.

Inicjatorką tego ważnego spotkania była mama Hani R., której bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w życie przedszkola.

Anna Mikołajczak

<---do galerii zdjęć