• Konkurs świetlicy "Świetlicowe ZOO"

• 30.04.2020 20:32
      • W ubiegłym tygodniu dzieci z klas 1-3 wzięły udział w konkursie świetlicowym pod hasłem "ŚWIETLICOWE ZOO". Uczestnicy konkursu stworzyli przepiękne prace przedstawiające zwierzęta, a nawet tworzyli całą makietę ZOO. Zajrzyjcie do galerii zdjęć, by zobaczyć, kto mieszka w naszym ZOO!!! Na szczególną uwagę moim zdaniem zasługuje wysoka prawie na dwa metry żyrafa namalowana przez Piotrka, piękna, bogato wyposażona i udekorowana makieta ZOO wykonana przez Zuzię i Amelię oraz plastelinowe ZOO Karolinki. Nie mniejsze wrażenie robią piękne rysunki dzikich zwierząt w wykonaniu Estery i Łucji oraz składane metodą origami zwierzęta wykonane przez Szymona oraz Janka.
        Oto wyniki konkursu:
        I MIEJSCE: Amelia i Zuzanna Muszyńskie, kl. 3b i 2b
        II MIEJSCE: Piotr Salomon, kl.1b,
        III MIEJSCE: Estera Rzeźnik kl.1a i Łucja Rzeźnik kl.1b
        Wyróżnienie: Karolina Radlica, kl.1b
        Jury w składzie: Anna Mikler, Martyna Herman, Iwona Krzaczkowska.
        Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłanie zdjęć swoich prac. Zapraszamy do kolejnego konkursu. W galerii można zobaczyć zdjęcia wszystkich prac ---> KLIKNIJ TUTAJ<---

Anna Mikler