• Konta dla uczniów szkoły - zdalna komunikacja

• 19.03.2020 13:41
      • Drodzy rodzice, sytuacja w jakiej się znaleźliśmy wymaga uporządkowania. W tym przejściowym okresie błyskawicznie się szkoląc, wszyscy próbowaliśmy różnych dróg  komunikacji, które, nawet jeśli sprawdzają się dla pojedynczych grup, nie sprawdzą się dla koordynowania pracy całej szkoły. Musimy działać optymalnie i odpowiedzialnie. Wdrożyliśmy usługę Google Suite dla Szkół i Uczelni,  która pozwoli na komunikację zdalną i on - line, poprzez utworzenie kont dla uczniów szkoły.

Dzięki temu uda się w dużej mierze ściągnąć ciężar odpowiedzialności za naukę z Państwa barków.

Na Państwa konta w librusie, który nadal jest naszym dziennikiem elektronicznym i takim pozostanie, w wiadomościach, wpłyną wkrótce loginy i hasła do logowania na pocztę szkolną. Hasło będzie wymagało zmiany przy pierwszym zalogowaniu, zatem prosimy o przygotowanie i zapamiętanie właściwego hasła.

Z poważaniem, Edyta Podyma,

dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirkowie

W przypadku utraty danych logowania do librusa, proszę o kontakt na adres: izabela.trojanowska@szkolamirkow.pl