• „Najciekawsze Budowle Świata”

• 21.04.2016 19:45
      • Uczniowie klasy III wspólnie z rodzicami przygotowywali się do prezentacji projektu edukacyjnego pt. „Najciekawsze budowle świata” od października 2015 r. Było to duże przedsięwzięcie. ...

• Działania w ramach tego projektu przebiegały w III etapach:

I etap – wybór budowli,

II etap – wykonanie budowli przestrzennej z dowolnego materiału ( praca rodzinna),

III etap – prezentacja wykonanej budowli.18 lutego 2016 r. uczniowie wraz z rodzicami prezentowali swoje budowle, które były  wykonane z różnorodnych materiałów: styropianu, metalu, szkła, brystolu, płyt CD, masy solnej, cukru. Zgromadzone na sali gimnastycznej prace robiły niezapomniane wrażenie. Każdy z uczniów indywidualne opowiadał o swojej pracy: z czego była wykonana, kto brał udział w jej tworzeniu oraz co przedstawia, gdzie się znajduje, z jakiego okresu czasu pochodzi. Rodzice chętnie występowali wraz ze swoimi dziećmi.

Po prezentacji był poczęstunek oraz sesja zdjęciowa. Wszystkie prace wystawione zostały w korytarzu szkoły i wzbudzały zachwyt oglądających. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tej imprezy.

Dziękuję rodzicom i dzieciom za udział w projekcie.

Lucyna Ludwiczak-Bugaj