• V Gminny Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”

• 14.11.2014 23:23
      • Już po raz piąty Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mirkowie jest organizatorem „Gminnego Konkursu Szopka Bożonarodzeniowa”. Co roku zaskakiwani jesteśmy nowymi pomysłami, ciekawymi technikami, inwencją twórczą autorów szopek. W bieżącym roku na konkurs wpłynęło 29 szopek z 6 szkół gminy Długołęka: z Brzeziej Łąki, Węgrowa, Szczodrego, Siedlca, Długołęki, Mirkowa. Wystawę szopek można było oglądać do 20.12.2013r w holu szkoły. Wybór najpiękniejszej był bardzo, bardzo trudny, dlatego też jury postanowiło nagrodzić oprócz laureatów wszystkich uczestników pamiątkowym dyplomem oraz małym upominkiem.

Emilia Krzemińska ze SP w Brzeziej Łące
        Dawid , Daria Taraska z ZSP  w Mirkowie

Michał Kurka ze SP w Węgrowie
        Jakub Kowalski z ZSP w Mirkowie

Natalia Figiel ze SP w Siedlcu
        Maciej Dzwończyk z ZSP w Mirkowie

WYRÓŻNIENIA

Ewa Sozańska, Weronika Kaczmarczyk, Dominika Jasińska, Kacper Rozpędowski  (ZSP Długołęka), Wiktoria Kisiel, Anita Płachta  (SP Szczodre), Zuzanna Ryś, Julia i Janusz Hubiccy (SP Brzezia Łąka), Gabriela i Jakub Kaszub, Łucja i Ignacy Rusieccy, Marcin Kraszczyński, Kamil Szewczyk, Izabela Zambrowicz, Karolina i Oskar Szydełko, Nina Pelc, Nadia Olejnik, Zofia Radzik, Natalia Kruk, Mateusz i Szymon Kotulscy, Martyna Pióro, Lena Gąsiorowska, Wiktoria Szewczyk, Tobiasz Hałka, Grzegorz Jakubiszyn, Dominika Ryło, Julia Skrobek, Barbara Bagińska (ZSP Mirków).

Dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy i zapraszamy za rok.

Ewa Bronkowska
        Do galerii zdjęć-->