• Uroczyste Jasełaka w kościele gr. I i II

• 30.01.2020 17:17
      • We wtorek 21 stycznia w Kościele pw. św. Brata Alberta w Mirkowie, przedszkolaki z gr. I i II przygotowały dla wszystkich swoich bliskich Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu.

Piękna sceneria, śpiew kolęd i pastorałek wprawiły zgromadzonych gości w nastój, pełen ciepła, miłości i otwartości. Dzieci z ogromnym przejęciem recytowały role oraz prezentowały swoje umiejętności wokalne. Wokół Jezusa, czule tulonego przez Maryję i  Józefa, zgromadzili się aniołowie, pastuszkowie, Trzej Królowie oraz dzieci. Nasi mali aktorzy prezentowali się wspaniale w przygotowanych przez rodziców strojach.
      • Ostatnim, ale niezwykle ważnym akcentem przedstawienia, były życzenia oraz podarunki dla Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaśpiewały również piosenkę, w której dziękowały swoim dziadkom, za okazywaną na co dzień miłość i cierpliwość.

Dziękujemy zgromadzonym gościom za tak liczne przybycie i wspaniałe brawa. Dziękujemy również naszemu księdzu Proboszczowi Wacławowi oraz księdzu Stanisławowi za możliwość zorganizowania Jasełek w tak szczególnym miejscu.  Dziękujemy Tacie i Siostrze Zosi K. z grupy II, za uwiecznienie naszego występu na filmie i zdjęciach- będą to wspaniałe pamiątki. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowaną niespodziankę.

Przedszkolaki z gr. I i II wraz z nauczycielami

P.S. Jeśli posiadają Państwo ciekawe zdjęcia z uroczystości i pragną się nimi podzielić, prosimy o informacje do wychowawców.

Filmy:

Choineczki.mp4