• Jasełka oraz Dzień Babci i Dziadka w gr. III

• 02.02.2020 19:11
      • W czwartek, 16 stycznia, nasze przedszkolaki   z grupy III przygotowały wspaniałą uroczystość, Jasełka połączone  z Dniem Babci i Dziadka.

Tego dnia dzieci wystąpiły przed swoimi rodzicami oraz dziadkami.
         Przedstawienie wywołało wiele pozytywnych emocji. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie i pastuszkowie. Mali aktorzy mimo niemałego stresu świetnie odegrali swoje role. Niezapomnianą atmosferę stworzyła również dekoracja, jak i piękne stroje naszych artystów. Dzieci z olbrzymim zaangażowaniem wcieliły się w swoje role, śpiewały znane kolędy i pastorałki.

Występ został ciepło przyjęty i nagrodzony gromkimi brawami. Po pełnym wzruszeń przedstawieniu nastąpiła część artystyczna dla dziadków, którzy mieli okazję wysłuchać przygotowanych na ich cześć  wierszy, piosenek oraz życzeń. Nie zabrakło również upominków, całusów, a także wspólnego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości: piękne kostiumy, poczęstunek oraz za udostępnienie zdjęć.
      • Dorota Podłowska

Do galerii zdjęć-->