• Pierwszy dzień w przedszkolu

• 28.09.2019 14:45
      • Drodzy Rodzice i Przedszkolaki

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 2 września do Przedszkola w Mirkowie, aby wspólnie rozpocząć podróż do krainy przedszkolakówlaugh

Poniżej znajduje się kilak wskazówek, jak spokojnie przeżyć ten dzień:

• Pierwszy raz najlepiej przyprowadzić  dziecko na godzinę 8:00 (przedszkole czynne jest od 700 do 1700).
        • Listy dzieci i ich nauczycieli, znajdują się na drzwiach każdej grupy (łącznie 3 grupy).
        • Pierwsze przedszkolne rozstanie powinno być krótkie i stanowcze.

P.S. Kochana mamo, postaraj się ukradkiem nie płakać.  Dobrze jeśli w pierwszych dniach, to tato zaprowadzi dziecko do przedszkola, spokój taty bardziej pomoże, niż zdenerwowanie mamy.

• W pierwszych dniach, lepiej jest odbierać dziecko wcześniej:  „zaraz po obiadku” (ok. 12:30). Małym dzieciom czas bardzo się dłuży.
        • W drodze do domu, pyszne lody będą wspaniałą okazją do świętowania pierwszego dnia w przedszkolu smiley

To co potrzebne każdemu przedszkolakowi:

• zmienne buciki (podpisane)
        • ubranka na przebranie (podpisane)
        • butelka/bidon z wodą (podpisane)

Do zobaczenia wink

Anna Mikołajczak