• Życzliwość w przedszkolu

• 09.12.2017 09:03
      • 21 listopada świętowaliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Życzliwości.
        W tym dniu dzieci zastanawiały się, co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym, jak ją okazywać bliskim, kolegom, starszym osobom na co dzień.
        Była to wspaniała okazja do przypomnienia „magicznych słów” - proszę, przepraszam i dziękuję.
        Dzień Życzliwości świętowaliśmy razem z dziećmi z klasy 3a wraz z ich wychowawcą p. Konstancją. Starsze dzieci przygotowały krótki występ dla młodszych kolegów.
      • Pięknie odczytały (z podziałem na role) opowiadanie o przyjaźni. Nie zabrakło również piosenek o przyjaźni i życzliwości. Przedszkolakom bardzo spodobało się przedstawienie i
        ochoczo przyłączyły się do śpiewu. Wszyscy bawili się świetnie! Był to bardzo miły gest i przykład, jak można okazywać kolegom ŻYCZLIWOŚĆ!
        Bardzo dziękujemy p. Konstancji i dzieciom, zapraszamy do nas częściej!

Dorota Podłowska

<--- do galerii zdjęć