• Ścieżka sensoryczna

• 22.10.2017 19:57
      • Jesień już na dobre zagościła się w naszym otoczeniu. W ostatnich dniach dzięki słońcu możemy podziwiać jej uroki w pełni. Przedszkolaki z grupy "zerówkowej" do jej poznania wykorzystały szeroko otwarte oczy i uszy, gotowe do dotykania dłonie i otwarte na bodźce stopy. Ścieżka sensoryczna poprowadziła je przez szeleszczące liście, stukające i twarde kasztany, orzechy i żołędzie, pękające i kłujące szyszki oraz przez mięciutki i puchaty mech.
      • Ogromną frajdę sprawiło im rozbijanie orzechów i rozdzielanie ich skorupek od owoców. Na zakończenie zajęć każde dziecko wykonało własną kompozycję wykorzystując skarby jesienne i nieograniczoną, dziecięcą wyobraźnię.

Ewa Wojewoda

<--- do galerii zdjęć