• Fantazyjne śniadania i podwieczorki w przedszkolu

• 15.11.2014 03:42
      • Nasze przedszkole dba nie tylko o wychowanie i edukację dzieci, ale również stara się przekazywać wiedzę na temat zdrowego odżywiania się. W tym celu już drugi rok, w każdą środę, proponuje dzieciom śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Każdy może samodzielnie skomponować kanapkę złożoną z surowych lub gotowanych warzyw, nabiału, kiełków oraz nasion dyni czy słonecznika. Na dodatek można skosztować żurawiny,  a nawet ziaren granatu.

Panie kucharki popisują się niezwykłą pomysłowością podając dzieciom biały  serek z warzywami w formie jeżyka, grzybka, myszki.  Jak można nie skosztować takich specjałów…?

Czekamy na więcej pomysłów,  ich realizacje na bieżąco będą  fotografowane i umieszczane na naszej stronie internetowej.