• Świeto rodziny w grupie III

• 12.06.2019 20:48
      • Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam i Tatusiów. O tym, że rodzina jest najważniejsza na świecie przekonywały dzieci z grupy 3, podczas występów dla swoich rodziców, 28 maja.
      • Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Dzieciaki przedstawiły z dużą dawką śmiechu, rolę, jaką pełnią w rodzinie poszczególni jej członkowie.  Odegrały zabawną scenkę, z życia pewnej rodziny, rozbawiły widownię i sprawiły, że atmosfera była bardzo życzliwa, przyjazna i rodzinna. Po występach był poczęstunek, przede wszystkim przepyszne ciasta przygotowane przez mamy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Dorota Podłowska

<---do galerii zdjęć