• Grupa II świętuje „Dzień Rodziny”

• 06.06.2019 19:35
      • „Rodzi­na jest w życiu opar­ciem, czymś co chro­ni, co da­je siłę.”
         Sophia Loren

Rodzina to bardzo ważna sprawa, wiedzą to nawet dzieci, a może zwłaszcza dzieci. Bo przecież tak jak recytowały: „Mama, tata, siostra, brat to nasz najważniejszy świat”.
        Przedszkolaki z gr. II od trzech tygodni przygotowywały dla swoich bliskich niespodziankę. Były tym bardzo przejęte i nie mogły się doczekać tego dnia, kiedy staną przed rodzicami i zaprezentują, co dla nich przygotowały. Ten oczekiwany dzień to 29 maja.
      • O godz. 16 dzieci weszły na salę, gdzie czekali już zebrani goście.  I mimo ogromnej ekscytacji z domieszką tremy i niepokoju czy aby na pewno wszystko będzie dobrze zdały ten egzamin wyśmienicie. Te żywe, energiczne dzieciaki, które mają problem aby usiedzieć przez chwilę spokojnie zaprezentowały się niczym prawdziwi artyści. Byli skupieni, uważni i bardzo grzeczni. Po występie czekał na dzieci i gości poczęstunek, a z pozostałych po nim owoców następnego dnia dzieci przygotowały pyszną sałatkę owocową.

Bogumiła Trzęsowska

<----do galerii zdjęć