• Bal karnawałowy w przedszkolu

• 11.02.2019 19:55
      • Karnawał bez balu byłby trochę niepełny, zwłaszcza dla przedszkolaków, które to pojęcie łączą głównie z tym wydarzeniem. W naszym przedszkolu od wielu lat odbywają się takie bale. W tym roku pomimo trudności lokalowych (związanych z rozbudową), również stało się zadość tradycji.  Bal odbył się tuż przed feriami w piątek – 25 stycznia.

• Nasze przedszkolaki na kilka godzin przemieniły się w księżniczki, wróżki, rycerzy, smoki i wiele innych bardzo ciekawych postaci. Niektórzy z rodziców wspólnie z dziećmi przygotowywali stroje, bądź dodatki do nich. Dzieci uczestniczyły w przygotowaniach do balu także w przedszkolu – m.in. pomagały w dmuchaniu balonów i dekorowaniu sali. Były tańce, konkursy, zabawy oraz słodki poczęstunek w przerwie – dla regeneracji sił. Bal prowadzili animatorzy z firmy TRIP TRAVEL, którzy już kilkakrotnie prowadzili u nas taką imprezę. No cóż następne takie wydarzenie pewnie dopiero za rok.

Bogumiła Trzęsowska

<----do galerii zdjęć