• Rozpoczęcie nowego roku szkolnego oraz pasowanie Pierwszoklasistów

• 25.09.2021 09:50

• 🎉Nowy rok szkolny 2021/22 i nowych uczniów przywitaliśmy po królewsku i z przytupem 👸🤴

W dniu 1 września 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście, a wśród nich wójt Gminy Długołęka, pan Wojciech Błoński, pracownicy Urzędu Gminy w Długołęce, rodzice pierwszoklasistów oraz nauczyciele.
        Uczniowie klas pierwszych dostojnym krokiem Poloneza rozpoczęli uroczystość i zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Wyrecytowali kilku zwrotkowe wiersze, na przygotowanie których mieli zaledwie parę dni.

• Najważniejszym elementem uroczystości było było złożenie ślubowania przez uczniów i ich rodziców oraz pasowanie, którego dokonała pani Edyta Podyma, dyrektor szkoły oraz pan Wojciech Błoński. Dzięki zaangażowaniu pani Konstancji Resler, Izabeli Trojanowskiej oraz uczniów klas ósmych włączenie uczniów do grona społeczności szkolnej zyskało podniosły i wyjątkowy charakter.

>>>>>>> KLIKNIJ do GALERII ZDJĘĆ <<<<<<<<