• Drodzy Rodzice !

• 27.10.2021 20:05
      • Bardzo dziękujemy za zgłoszenie naszej placówki oraz nauczycieli do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal, organizowaną przez jedno z pism.

Prosimy jednak, aby nie głosować na nas w tym rankingu. Z regulaminu wynika, iż każdy SMS jest płatny. Nie popieramy takiej formy głosowania.

Chcemy być dobrą szkołą i przedszkolem, pragniemy być blisko Was i NASZYCH dzieci. Żaden ranking nie jest w stanie odzwierciedlić tego co nas łączy, zaangażowania, wsparcia i ŻYCZLIWOŚCI.

Jeśli jednak mieliście lub macie zamiar przeznaczyć swoje pieniądze, to zróbmy to razem W NASZYM STYLU. W stylu szkoły otwartej i życzliwej na potrzeby innych. Złączmy nasze serca podczas Festynu Rodzina na Medal 20.11.2021r. w ZSP w Mirkowie (więcej informacji o wydarzeniu wkrótce). Wesprzyjmy naszego ucznia Piotra, sprawmy, aby nasza życzliwość dała mu siłę w walce z chorobą.