• AKCJA „SPRAW ABY NASZA OKOLICA BYŁA PIĘKNIEJSZA !”

• 15.04.2021 11:11
      • Zachęcamy uczniów naszej szkoły wraz z rodzinami do wzięcia udziału w akcji „Spraw by nasza okolica była piękniejsza” zainicjowanej przez Radnych oraz Sołtysów gminny Długołęka.

Stwórzcie fotorelację i prześlijcie ją na adres martyna.herman@szkolamirkow.pl

Wszyscy, którzy wezmą udział w akcji i prześlą zdjęcia otrzymają dodatkowe punkty z zachowania.

Szczegóły akcji -----> kliknij więcej :)

• AKCJA „SPRAW BY NASZA OKOLICA BYŁA PIĘKNIEJSZA”

Stwórzcie fotorelację i prześlijcie ją na adres martyna.herman@szkolamirkow.pl

Szczegóły akcji:

Ze względu na epidemie każdy sprząta samodzielnie. Poniżej w kilku punktach jak to ma wyglądać:

sobotnie sprzątanie w kilku słowach:

1. Dzwonicie pod 691730709 lub 506326134 jeśli potrzebujecie worków lub rękawiczek
        2. Sprzątacie dowolne miejsce w swojej okolicy
        3. Zapełnione worki dostarczacie w jedno z podanych niżej miejsc. Jeśli nie macie możliwości dostarczenia ich tam osobiście dzwonicie pod numer 691730709
        4. Worki będą zbierane autem terenowym więc nie musicie się przejmować terenem trudno dostępnym.
        5. Dla najbardziej wytrwałych zbieraczy mamy upominki oraz sadzonki drzew

Lista miejsc zbiórek odpadów:

- Rondo Parkowa , Brzozowa , Kościelna , Wiśniowa

- Słowackiego przy parku