• Wyjazd do teatru

• 20.10.2018 17:29
      • W czwartek  – 18 października przedszkolaki wyjechały na spektakl pt. „Och Emil” do Teatru Lalek.  Już od rana odświętnie ubrane dzieci oczekiwały na to wydarzenie.  Był to nasz pierwszy w tym roku szkolnym wyjazd.  Spektakl oparty jest na motywach znanej i lubianej przez dzieci powieści Astrid Lindgren  „Emil ze Smalandii”.  I chociaż sama książka jak również spektakl mają już swoje lata okazuje się, że to co dobre nie ma daty ważności.
      • Zabawna opowieść o niesfornym chłopcu, który ma głowę pełną pomysłów i chciałby zostać „kimś najważniejszym na świecie”, choć jeszcze nie jest pewien kim, wciąż budzi zainteresowanie i radość dzieci. Pogoda tego dnia również nam sprzyjała – był piękny, słoneczny dzień. Dzieci starały się być grzeczne i zdyscyplinowane, godnie reprezentowały nasze przedszkole. Pełne wrażeń i zadowolone przedszkolaki wróciły na obiad do Mirkowa.

Bogumiła Trzęsowska

<------do galerii zdjęć