• Przedszkolaki aktywnie oczekują na święta

• 26.12.2018 14:30
      •                    Kiedy choinka leśna dama,                                               Wszystkich ogarnia podniecenie,

Włoży już swoje stroje,                                                    Nas i sąsiadów z bloku…

A w kuchni ciasto piecze mama,                                      Szkoda, że  Boże Narodzenie

Aż pachnie na pokoje,                                                     Jest tylko raz do roku.

L.J. Kern

Święta już wkrótce, a nasze dzieci czekają na nie z niecierpliwością. Aby uprzyjemnić ten czas każda   z grup na swój sposób przygotowywała się do tego radosnego okresu.
      • Dzieci  poznawały tradycje i opowiadały o zwyczajach związanych ze świętami Bożego Narodzenia, dzieliły się własnymi doświadczeniami, śpiewały kolędy i pastorałki, przygotowywały Jasełka dla rodziców. Maluchy przygotowywały łańcuchy na choinę, a starszaki piekły i dekorowały pierniki. W taki sposób czas oczekiwania na święta upłynął nam szybko i przyjemnie.

Bogumiła Trzęsowska

<---do galerii zdjęć