• Jasełka w grupie I

• 14.01.2018 10:55
      • Święta Bożego Narodzenia to okres pełen piękna i radości.  Magiczny czas okazywania sobie dobroci i wzajemnej miłości. Dzieci w niezwykły sposób potrafią wprowadzić nas w świąteczną atmosferę i wywołać szereg pozytywnych emocji.

W czwartek (21.12.2017) dzieci z grupy I  zaprezentowały swoim najbliższym „Jasełka”. Na scenie nie zabrakło aniołów, gwiazdek, pastuszków, a także górali i baranków. Piękna dekoracja – bożonarodzeniowa stajenka z Józefem i Maryją podkreśliła świąteczny nastrój uroczystości. Wzruszające wierszyki, kolędy i pastorałki sprawiły, że w niejednym oku „zakręciła się łezka”. Wszystkim dzieciom należą się ogromne pochwały za piękny występ. Po części artystycznej, dzieci wręczyły Rodzicom własnoręcznie wykonane pierniczki i zaprosiły na poczęstunek.

• W piątek 22 grudnia dzieci przedstawiły jasełka – tym razem dla kolegów z pozostałych grup przedszkolnych, aby wspólnie przeżywać i cieszyć się magią świąt.

Dorota Podłowska

<----- do galerii zdjęć