• Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

• 05.11.2016 01:39

• Światowy Dzień Orderu Uśmiechu obchodzony jest w naszej szkole i przedszkolu po raz 6. – od momentu nadania szkole i przedszkolu imienia „Kawalerów Orderu Uśmiechu” (17 czerwca 2011r.) Przedszkolaki również z dużym zaangażowaniem włączają się w obchody tego jubileuszu.
      • W dniu dzisiejszym, tj.21 września przedszkolaki wysłuchały pań, które ciekawie opowiedziały im o historii powstania Orderu Uśmiechu, poznały sylwetki kilku osób, obdarowanych tym szczególnym odznaczeniem.

Następnie razem z uczniami szkoły przespacerowali się ulicami Mirkowa w  tzw. „Słonecznym Korowodzie” . Trzymając w rękach kolorowe baloniki i emblematy w kształcie żółtego słoneczka dzieliły się szerokim uśmiechem ze spotykanymi po drodze mieszkańcami Mirkowa.

Mamy nadzieję, że atmosfera radości i życzliwości udzieliła się wszystkim, napotkanym na trasie korowodu, osobom a uśmiech na twarzach przedszkolaków gościł  do samego wieczoru.

Ewa Wojewoda

Anna Mikołajczak