• 29.11.2016 00:09

• 25 listopada wszystkie dzieci małe i duże świętują urodziny pluszowego Misia. I u nas nie mogło zabraknąć tego jakże pięknego Święta.
        W tym roku  Miś Pluszowy obchodził swoje 114 urodziny. Z tej okazji nasze przedszkole zamieniło się w misiową krainę. Każde dziecko przyniosło swojego ukochanego misia ( niektórzy miłośnicy przenieśli nawet kilka smiley)
      • Miśki małe, duże, kolorowe, tęczowe, brązowe, z łatkami czy bez tego dnia towarzyszyły naszym przedszkolakom .Z tej wyjątkowej okazji Pani Ewa z biblioteki przygotowała dla Nas tematyczne zajęcia podparte obrazem filmowym. Mieliśmy okazję przypomnieć sobie różne misie i niedźwiadki z literatury, filmów czy bajek. Na koniec dzieci obejrzały bajkę  „ Miś Koralgol” i zaśpiewały  swoim Misiakom gromkie „200 lat”.

Marta Flis