• Jasełka, Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• 16.01.2015 19:58
      • 15 i 16 stycznia  przedszkolaki z grupy II i III przygotowały wspaniałą uroczystość, w  związku ze zbliżającym się Świętem Dnia Babci i Dziadka .W tych dniach dzieci zaprosiły swoich  rodziców, babcie i dziadków do wspólnej zabawy.

W tym roku uroczystość ta połączyła przedstawienie jasełkowe z Dniem Babci i Dziadka. Mali aktorzy mimo niemałego stresu świetnie odegrali swoje role. Niezapomnianą atmosferę stworzyła również dekoracja, jak i piękne stroje naszych artystów. Dzieci z olbrzymim zaangażowaniem śpiewały kolędy, pastorałki przy akompaniamencie naszej niezastąpionej pani Ani.

Po pełnym wzruszeń przedstawieniu nastąpiła część artystyczna dla dziadków, którzy mieli okazję wysłuchać przygotowanych na ich cześć  wierszy, piosenek, życzeń. Popatrzeć jak tańczą ich wnuki, a także wspólnie z nimi popląsać. Po tak przedniej zabawie rodzice, dziadkowie zasiedli do stołu na pyszny poczęstunek.

W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców dzieci z grupy II i III  którzy poświęcili swój czas i zapał w przygotowaniu uroczystości.

Marta Flis