• Święto Pluszowego Misia

• 08.12.2021 18:46
      • 25 listopada swoje święto obchodzi najpopularniejsza zabawka dla dzieci na całym świecie - Miś. Chyba nie ma domu, w którym na półce, fotelu lub łóżku nie siedzi to przemiłe, mięciutkie stworzenie. Bo przecież każdy z nas, bez znaczenia czy starszy czy młodszy, uwielbia przytulać się do tej pluszowej maskotki.
      • Nasze świętowanie Dnia Pluszowego Misia było huczne (jak co roku zresztą :) ) Niestety, w związku z procedurami nasze ukochane misie nie mogły być dziś z nami, jednak zadbaliśmy o to, żeby w każdej sali znajdowały się portrety najsłynniejszych niedźwiadków z całego świata: Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Paddingtona, Koralgola i wielu, wielu innych.

Dzieci poznały historię powstania tego wspaniałego święta, rozwiązywały misiowe zadania, tańczyły taniec "Misie dwa". Przedszkolaki wykazały się sprawnością, wzięły udział w misiowym torze przeszkód, a także w misiowym quizie. A na pamiątkę każdy przedszkolak miał zrobione fantastyczne zdjęcie w misiowej fotobudce. To był wspaniały dzień .

Marta Flis

grupa I -->