• Pani Teatrzyk i spektakl pt. „Przygody Misia Uszatka”

• 09.12.2020 22:02
      • 24 listopada dzięki uprzejmości  Gminnej Biblioteki w Długołęce gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Teatrzyk ze spektaklem „ Przygody Misia Uszatka”. Przed przedstawieniem aktorka przypomniała nam zasady zachowania , które obowiązują podczas spektaklu w prawdziwym teatrze.

Pani Teatrzyk odegrała dla nas wspaniałe przedstawienie kukiełkowe o Misiu z oklapniętym uszkiem. Dzieci jak zaczarowane  oglądały i słuchały opowieści  o tym , jak dzieci  z przedszkola zgubiły Uszatka. Na szczęście odnalazła go potem Agatka, która wspólnie z braciszkiem Jackiem wykąpała znalezioną maskotkę.  Rodzeństwo zaopiekowało się misiem ,a rano dzieci zaniosły maskotkę do przedszkola. Dzieciom bardzo spodobała się opowieść, niektórzy po raz pierwszy mieli okazję być w „ teatrze”.

• Przedstawienie okazało się wspaniałym wstępem do kolejnego ważnego dnia w naszym przedszkolnym życiu : Dnia Pluszowego Misia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałą wizytę .

Marta Flis

Starszaki, czyli grupy I i II -->