• Pasowanie na Przedszkolaka

będę zawsze uśmiechnięty.
        Będę słuchał swoje panie
        i zjadał śniadanie.
        Będę dbał o zwierzęta i chronił kwiaty,
        aby nasz świat był piękny i bogaty.
        Będę grzecznie się bawił i pilnie uczył.
        żebym mamy i taty nigdy nie zasmucił”.

12 października na długo utkwi naszym przedszkolakom w pamięci. Otóż tego dnia, nasze najmłodsze przedszkolaczki , pieszczotliwie zwane przez wszystkich „ Maluszkami” miały swoje święto- Pasowanie na Przedszkolaka. W tym roku mniej huczne niż zwykle, ale za to nie mniej ważne.

• Nasz dzień zaczął się od wizyty Pani Dyrektor Edyty Podymy, która z olbrzymim zaciekawieniem obserwowała jak dzieci pięknie uczestniczą w zajęciach edukacyjnych. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem śpiewały poznane piosenki, odpowiadały na
        pytania dotyczące zadanych zadań, przeliczały owoce. Najlepiej na świecie poradziły sobie z szukaniem i dopasowywaniem owocu do drzewa, oraz układaniem jabłkowych puzzli.

Po tych wyczerpujących zadaniach Pani Dyrektor odczytała akt ślubowania Pasowania na Przedszkolaka, na co wszyscy bez wyjątku odpowiedzieli „ Przyrzekamy”. W ten oto sposób nasze najmłodsze dzieci zostały oficjalnie przyjęte w poczet przedszkolaków. Rangi tej ważnej uroczystości dopełniły pamiątkowe medale wręczone osobiście przez Panią Dyrektor i gratulacje.

p.s. Pani Marta ,Pani Ula i Pani Asia są z Was bardzo dumne :)

Marta Flis

<--- do galerii zdjęć