• Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

• 21.09.2020 19:36
      • „Order uśmiechu - małe słoneczko

Dobre słoneczko, co daje nam

Radość za radość, uśmiech za uśmiech

Grzeje nam w serca każdego dnia...”

Order Uśmiechu to międzynarodowe odznaczenie nadawane za działania przynoszące dzieciom radość. Przyznawany jest 2 razy w roku. Kawalerem Orderu Uśmiechu może zostać dorosły, którego działalność jest wyjątkowa, nietuzinkowa i przynosi dzieciom radość.
      • Dla nas to święto wyjątkowe, bowiem imię naszej placówki ściśle związane jest z Orderem Uśmiechu, dokładnie z ludźmi, którzy są Kawalerami Orderu Uśmiechu. Tytuł najcenniejszy, bo nadawany dorosłym przez dzieci. To powód do dumy, a jednocześnie ogromne zobowiązanie.

Tego dnia dzieci ozdobiły również żółto- niebieskie balony i tworzyły nasze „firmowe loga”. Była też wspólna zabawa do piosenki Majki  Jeżowskiej „Uśmiechnięty Order”. Bo przecież radość, uśmiech, zadowolenie i szczęście dzieci , TO wszystko zawarte jest w tym skromnym, ale jakże wyjątkowym słoneczku.

Marta Flis

Grupa I-->