• NNW DZIECI I MŁODZIEŻY 2022/2023

• Szanowni Rodzice,

Na Rok Szkolny 2022/2023 Rada Rodziców Naszej Szkoły wybrała ofertę grupowego ubezpieczenia NNW uczniów w Compensa TU SA.

Do grupowej umowy ubezpieczenia NNW będzie można przystąpić wyłącznie online.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy na stronę https://szkola.compensa.pl , wpisując hasło: 018628 (kod aktywacyjny wygenerowany jest wyłącznie dla dzieci uczęszczających do naszej Placówki).

Do wyboru są IV Warianty ubezpieczenia:

- A,B,C – warianty wybrane przez Radę Rodziców oraz

- D - tzw. wariant stały oferty zamieszczony na platformie przez Ubezpieczyciela.

W zakładce "Niezbędne dokumenty" znajdziecie Państwo min. OWU NNW Szkolne, Kartę Produktu oraz Formularz zgłoszenia szkody.

Umowa grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży zawarta jest na okres: 01.09.2022 – 31.08.2023

Ostateczny termin przystąpienia do umowy ubezpieczenia ( opłacenie składki ) do dnia 28.10.2022.

Po tym terminie nie będzie można zalogować się już do systemu.

Każdy z Państwa po wypełnieniu krótkiego formularza online i opłaceniu składki w systemie PayU dostanie na maila certyfikat potwierdzający przystąpienie do grupowej umowy ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży.

W załączeniu:

1. Oferta ubezpieczenia NNW w TU Compensa SA na rok 2022/2023 1._TU_COMPENSA_-_oferta_-_grupowe_NNW_Szkolne_2022-2023.pdf---------> POBIERZ

2. Instrukcja Obsługi dla Rodzica - ścieżka zawarcia umowy ubezpieczenia online 2._Instrukcja_Obslugi_Online_-_sciezka_zakupu_polisy_dla_Rodzica.pdf----------> POBIERZ

3. OWU NNW Szkolne Compensa 3._OWU_NNW_Szkolne_2022.pdf--------> POBIERZ

4. Karta Informacyjna Produktu NNW Szkolne -------> 4._Karta_Produktu_2022.PDF------> POBIERZ

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, proszę kontaktować się z opiekunem umowy ubezpieczenia Panią Marzeną Siębab, tel kom. 501-109-139, adres email: biuro@ascobrokers.pl

...............................................................................................................................................................................................................

Pozdrawiam serdecznie,

Marzena Siębab