• Oczami przedszkolaka... Dzień Życzliwości oraz Dzień Praw Dziecka

• 23.11.2015 21:42
      • Dnia 20.11.2015r., oprócz koncertu z udziałem kontrabasu, przedszkolaki uczestniczyły w corocznych obchodach Dnia Życzliwości. Obchody tego dnia zbiegły się z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka i  z tej okazji dzieci zostały zaproszone na przedstawienie przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej ...
      • Żywiołowa, chwilami śmieszna opowieść wzbudziła zainteresowanie u każdego dziecka z uwagi na występujące w niej postaci, znane z bajek dziecięcych, tj. Czerwony Kapturek, wilk, Kopciuszek. Starsi koledzy świetnie się spisali. W wesoły sposób zapoznali przedszkolaki z prawami dziecka. Treść spektaklu stała się tłem rozmów, które toczyły się w salach przedszkolnych po obejrzeniu przedstawienia.

Na koniec mogliśmy ustawić się do pamiątkowych zdjęć z królem Radosławem i królową Zuzanną oraz całym królewskim dworem . W tym roku do zaszczytnego grona  klubu ludzi życzliwych przyjęta została pani Ewa z grupy II.

Jako podsumowanie tego pełnego atrakcji dnia dzieci zostały poczęstowane pączkami - pełnymi lukru i wywołującymi uśmiech na twarzy każdego dziecka.
        To był dzień pełen wrażeń.

Bogumiła Trzęsowska, Ewa Wojewoda