• 20-lecie Klubu Niezwykle Uprzejmych Uczniów

• 14.04.2023 07:44
      • W tym roku nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mirkowie, obchodził 20-lecie Klubu Niezwykle Uprzejmych Uczniów. Z tej okazji 21 listopada w dniu w którym na całym świecie obchodzi się Dzień Życzliwości, miała miejsce niezwykła uroczystość. Korytarze, sala gimnastyczna oraz sale lekcyjne zostały odświętnie przystrojone, a uczniowie i nauczyciele  swoimi strojami i postawą dopasowali się do ducha uroczystości. Z kolei nasze Przedszkolaki,  miały okazję wziąć udział w przedpremierowym występie starszych kolegów ze szkoły. Przedstawienie nawiązywało do tolerancji oraz poszanowania inności.  Przedszkolaki z Grupy II przekazały symboliczny znaczek pocztowy, nad którym wspólnymi siłami prawowały przez kilka dni. Znaczek odnosił się do przewodniego tematu uroczystości „Ludzie listy piszą”. (21.11.2013r.)
        Do galerii zdjęć-->