• Przedstawienie pt. "Zniknięcie Bajek" - przygotowane przez uczniów Zespołu Licealno-Gimnazjalnego w Długołęce

• 14.11.2014 22:06
      • W czwartek uczniowie z Zespołu Licealno –Gimnazjalnego w Długołęce, wystąpili przed naszymi przedszkolakami. Przedstawienie nosiło tytuł „Zniknięcie bajek” i nawiązywało w zabawny sposób do znanych naszym dzieciom utworów. Grupa teatralna została powołana do życia specjalnie na tę okazję, przez panią Annę Chrzanowską, a większość aktorów to absolwenci naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirkowie. Bardzo dziękujemy za tak wspaniały występ, daliście nam dużo uśmiechu i radości, gratulujemy również aktorom niezwykłych zdolności teatralnych. (07.11.2013r.)
        Do galerii zdjęć-->