• Spektakl teatralny pt. "SIECIAKI"

• 14.11.2014 22:12
      • Do naszego Przedszkola zawitał Zespół Teatralny z Torunia GRUPA T. Spektakl nosił tytuł „Sieciaki”, a jego tematyka związana była z cyberprzemocą, bezpieczeństwem w Internecie, zdrowym stylem życia oraz profilaktyką uzależnień. Scenariusz powstał przy merytorycznym wsparciu psychologa dziecięcego, a także pedagoga szkolnego. Widowisko powstało we współpracy z "Fundacją Dzieci Niczyje", twórcą oraz pomysłodawcą serwisu Sieciaki.pl, propagującego bezpieczeństwo dzieci w sieci. Sposób prezentowania treść, został dostosowany do wieku naszych przedszkolaków. Przedstawieni miało charakter humorystyczny oraz interaktywny. (25.11.2013r.)
        Do galerii zdjęć-->