Sukcesy sportowe

Mimo że rok szkolny dopiero się zaczął, nasi uczniowie już odnoszą sukcesy sportowe. Z dumą informujemy, że uczniowie klasy VIII - Aleksander Kaliszuk, Kamil Szewczyk i Simona Niemc, zdobyli medale w gminnych zawodach lekkoatletycznych. Talentem popisali się także nasi szkolni szachiści. Gratulacje!

20 września na stadionie lekkoatletycznym w Długołęce odbyły się zawody Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Uczniowie naszej szkoły dali z siebie wszystko i wywalczyli podium w dwóch konkurencjach. Wicemistrzostwo Gminy w pchnięciu kulą zdobył Aleksander Kaliszuk z kl. VIII, a dwa brązowe medale w biegach otrzymali: Kamil Szewczyk z kl. VIII - bieg na 100 m oraz Simona Niemc z kl.VIII - bieg na 600 m.
Dziękujemy całej reprezentacji szkoły za zaangażowanie i osiągnięte wyniki!

Kilka dni później, 24 września, w Urzędzie Gminy w Długołęce odbył się Drużynowy Turniej Szachowy Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Gminy Długołęka. Wzięło w nim udział aż 7 drużyn z terenu naszej gminy, a Szkołę w Mirkowie reprezentowały dwa zespoły. Nasi reprezentanci wywalczyli brązowy medal! Gratulacje!