• Zakończenie roku w przedszkolu

• 24.06.2018 07:38
      •     „Coś się zaczęło i coś się skończyło,
                najważniejsze, że razem dobrze nam tu było.”

Cztery przedszkolne lata szybko upłynęły i nie tak dawno maluszki, a dziś już starszaki - po wakacjach pójdą do szkoły. Przedszkolaki wraz z paniami i rodzicami uroczyście zakończyli ten ważny okres w piątek 8 czerwca. Było i poważnie i troszkę na wesoło i wzruszająco. Bo oto nasze dzieci pokazały, że mimo tego, że są bardzo żywe i energiczne, jeśli trzeba potrafią stanąć na wysokości zadania. Dzień był  bardzo ciepły i dzieciaki  miały prawo być zmęczone, a jednak pięknie się zaprezentowały. Zatańczyły z powagą i dostojeństwem poloneza niczym maturzyści, śpiewały, recytowały, grały na instrumentach.

• Były też bardzo zorganizowane i skupione na zadaniu jakie przed nimi stanęło. Panie patrząc na „swoje” starszaki były wzruszone i niezwykle dumne. Kochani życzymy Wam samych sukcesów i wiele radości, a na czas wakacji odpoczynku i wspaniałych przygód.

<---- do galerii zdjęć