• Warszaty bombek świątecznych

• 07.01.2018 14:29
      • Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia to czas radosny i wyjątkowy. Przedszkolaki we wszystkich grupach piekły i dekorowały pierniczki, przygotowywały jasełka dla swoich najbliższych, poznawały zwyczaje i tradycje świąteczne. Miały też okazję przygotować własną niepowtarzalną ozdobę na choinkę. Pod okiem animatorów, którzy przyjechali do naszego przedszkola dzieciaki z białej, przezroczystej kuli szklanej wykonały bombkę. Powstały błyszczące, skrzydlate anioły, Mikołaje, elfy i renifery.

• Dzieci z niezwykłym skupieniem podeszły do zadania. Wszyscy chcieli,  aby ich ozdoby były wyjątkowe, najpiękniejsze toteż z dużą starannością, cierpliwie krok po kroku, według wskazówek animatorów wykonały piękne, kolorowe bombki, które po zapakowaniu w pudełka mogły zabrać do domu.

<--- do galerii zdjęć