• Zwierzęta w przedszkolu

ILE JEST PRZYJAŹNI W PSIE
        ILE DO ZABAWY GOTOWOSCI
        ILE WIERNOŚCI I MIŁOŚCI.

Wiadomo nie od dziś, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka, a dom bez kota to głupota smiley Dlatego też realizując temat o zwierzętach domowych nie mogło ich zabraknąć w naszym przedszkolu.  W minionym tygodniu dzieci z grupy II zaprosiły swoich pupili do naszego  przedszkola. Odwiedzili nas m.in. pies Diana ze swoją  panią Elżbietą Stolarczyk (mama Mikołaja), dwa kotki z panią Anią Marciniak (mama Bartusia), Kamilą Dudkiewicz (siostrą Jasia) oraz bardzo egzotyczny pupil domowy-wąż Wiktor, którego mogliśmy gościć dzięki Sebastianowi (synowi pani Agatki).

• Zaproszeni goście opowiadali zaciekawionym przedszkolakom o swoich pupilach, jak je pielęgnować, co lubią jeść, w co się bawić. Dzieciaki mogły nakarmić zwierzaki, pogłaskać i opowiadały również o swoich domowych zwierzątkach.

Zakończeniem cyklu zajęć była praca plastyczna stworzona z tekturowych talerzyków oraz teatrzyk kukiełkowy „O kotku, który zgubił mamę”. Bardzo dziękuję rodzicom za zaangażowanie smiley

Marta Flis

<---- do galerii zdjęć