• II Gminny Konkurs Plastyczny „Kolorowa Jesień” rozstrzygnięty

• 28.10.2017 22:40
      • W naszym przedszkolu konkurs ma już wieloletnią tradycję , a po raz drugi zaprosiliśmy do niego inne przedszkola  z terenu naszej gminy. W tym roku napłynęła rekordowa ilość prac: 88 z 4 placówek. Dzieci wraz z rodzicami wykazały się dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Od piątku nasz przedszkolny hol stał się również galerią sztuki – na ścianach królują liściaste jeżyki, wiewiórki, sowy oraz inne wytwory, które przyciągają uwagę wchodzących. Wybrać z tylu wspaniałych prac, te które powinny zostać wyróżnione było niezwykle trudno. Dlatego powołaliśmy zespół, którego członkowie indywidualnie, po wnikliwej analizie wskazali prace, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

• Po podliczeniu głosów wyodrębniliśmy te, które miały ich najwięcej. Zmieniliśmy również podział na kategorie wiekowe. Dotychczas nagrody były przyznawane w dwóch: młodszej i starszej. W tym roku były to: młodsza – obejmowała dzieci 3 i 4 letnie, starsza – dzieci 5 – letnie i najstarsza – dzieci 6 – letnie. W przypadku gdy więcej niż 1 z prac zdobyły taką samą liczbę głosów przyznawaliśmy miejsca ex aequo. Niestety w przyznawaniu miejsc nie uczestniczyły prace przestrzenne (8 prac) ze względu na niespełnienie warunków regulaminu, który jasno określał format pracy.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU.

WYNIKI KONKURSU

Dzieci młodsze: