• Dzień Rodziny w grupie I

• 28.09.2019 14:38
        • W czerwcu dzieci z grupy I zorganizowały dla swoich rodziców wspaniałą niespodziankę. Przez cały miesiąc, w sekrecie ćwiczyły piosenki i wierszyki, aby móc zaprezentować się podczas uroczystości z okazji Dnia Rodziny. Po przepięknym występie odbyły się warsztaty, na których rodzice wraz z dziećmi konstruowali latawce.
        • Wyjazd przedszkolaków do teatru

• 12.06.2019 21:36
        • 12 czerwca 2019r. wszystkie grupy przedszkolne udały się do Wrocławia na spektakl "Przygody kota - mądrość pokoleń" wystawiany przez Teatr In-Art na scenie sali koncertowej Radia Wrocław.
        • Warsztaty makaronowe w grupie III

• 12.06.2019 20:46
        • Chyba każde dziecko lubi pomagać i pracować w kuchni. A jeżeli robią to całą grupą to jest  to prawdziwa zabawa. 7 czerwca grupa 3 uczestniczyła w  warsztatach makaronowych, które poprowadziła Katarzyna Ryniak, specjalistka od makaronu i kuchni włoskiej, zakochana w Italii, absolwentka Universitá di Scienze Gastronomiche w Pollenzo, prywatnie mama naszej Leanne. Podczas prowadzonych zajęć dzieci miały możliwość kulinarnego eksperymentowania i przygotowania kolorowego farfalle.

• Świeto rodziny w grupie III

• 12.06.2019 20:48
        • Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam i Tatusiów. O tym, że rodzina jest najważniejsza na świecie przekonywały dzieci z grupy 3, podczas występów dla swoich rodziców, 28 maja.
        • Grupa II świętuje „Dzień Rodziny”

• 06.06.2019 19:35
        • „Rodzi­na jest w życiu opar­ciem, czymś co chro­ni, co da­je siłę.”
           Sophia Loren

Rodzina to bardzo ważna sprawa, wiedzą to nawet dzieci, a może zwłaszcza dzieci. Bo przecież tak jak recytowały: „Mama, tata, siostra, brat to nasz najważniejszy świat”.
          Przedszkolaki z gr. II od trzech tygodni przygotowywały dla swoich bliskich niespodziankę. Były tym bardzo przejęte i nie mogły się doczekać tego dnia, kiedy staną przed rodzicami i zaprezentują, co dla nich przygotowały. Ten oczekiwany dzień to 29 maja.