• II RODZINNY FESTYN 2017

• 18.06.2017 20:41
      • "Rodzina to mały świat
        stworzony przez miłość”

10.06.2017 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się II Festyn Rodzinny „Rodzina na medal – Czas na zdrowie”. W tym roku motywem przewodnim była ekologia. Atrakcje przygotowane tego dnia pokazały zdrowy sposób spędzania wolnego czasu oraz dobry sposób na integrację rodziny. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego i wartościowego.
      • Rodziny miały możliwość zdobycia pięknego medalu (II edycja) zaprojektowanego i wykonanego przez panią Martę Lejman – Trzcińską biorąc udział w konkurencjach:

1. Eko koło fortuny,

2. Zdrowo kanapkowo,

3. Sport to zdrowie,

4. Muzycznie ekologicznie,

5. Eko-Twór.

Rodziny wspólnie wykonywały zadania z dużym zaangażowaniem i radością. Pani dyrektor Edyta Podyma z dumą wręczała Rodzinne medale.

W ramach tegorocznego Święta Rodziny nasza niezawodna pani Basia Sułek zorganizowała szereg towarzyszących atrakcji: dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy, ”pożegnanie z łącznikiem szkolnym” (malowanie farbami ścian w holu szkoły), degustacja zdrowej żywności, kawiarenkę, wykonanie profesjonalnego makijażu.

Odbył się również kiermasz, z którego dochód został przekazany dla chorego Szymona.

Nie zawiedli i rodzice, którzy jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba, chętnie służą pomocą- za co serdecznie im dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim Rodzinom za liczne przybycie, wspólną zabawę i zapraszamy w przyszłym roku.

Lu

Do galerii zdjęć --->