• Warsztaty Ekologiczne w Borzygniewie

• 04.10.2016 18:01
      • „Prawda to oczywista, że rozwój dziecka w kontakcie z przyrodą przynosi
        wartości nie dające się wytworzyć w żaden inny sposób”.

16 września 2016 r.  klasa I i IV wzięła  udział w wycieczce do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Jest to bardzo urokliwe miejsce nad Zalewem Mietkowskim ze swoim unikalnym położeniem w sąsiedztwie Masywu Ślęży.

• Uczniowie uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych, na których poznali mieszkańców lasu i ich zwyczaje. Pogoda dopisała, więc miło spędziliśmy czas nad zalewem spacerując po wygrzanym słońcem pisaku. Wycieczkę zakończyliśmy przy ognisku i pieczeniu kiełbasek. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty ufundowane przez Powiat Wrocławski.

Do galerii -->

Dziękujemy Pani Irenie Kotarskiej za zorganizowanie wycieczki.

L. Ludwiczak-Bugaj