• Mistrzostwo Gminy w Piłce Nożnej Chłopców jest nasze - mamy złoto!!!

• 11.04.2017 22:29

• Dnia 10 i 11 kwietnia 2017 r. na boisku w Kiełczowie i Brzeziej Łące odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Reprezentacja chłopców zajęła I miejsce, a dziewcząt V miejsce.

W składzie naszej szkolnej reprezentacji chłopców zagrali: Aleksander Kaliszuk, Kamil Szewczyk, Radosław Kaczor, Ignacy Maliga i Jędrzej Maliga, Tomasz Cegiełkowski, Patryk Sowiński, Dominik Łuczycki, Mateusz Liżyński oraz Kacper Woszczyk.

W składzie naszej szkolnej reprezentacji dziewcząt zagrały: Maja Kamińska, Zuzanna Lewandowska, Daria Chęcińska, Oliwia Bąba, Amelia Kijkowska, Natalia Rutkowska, Gabriela Kaszub, Wiktoria Szewczyk i Łucja Rusiecka, a wspierała je Paulina Rutkowska.
      • W zawodach wzięło udział 8 szkół z terenu naszej gminy. Reprezentacje szkół rozegrały mecze w 2 grupach.

Po zaciętych rozgrywkach w grupie (z drużynami ze szkół w: Brzeziej Łące, Łozinie i Szczodrego) reprezentacja chłopców z naszej szkoły wygrała mecz o I miejsce ze Szkołą Podstawową z Kiełczowa.

Klasyfikacja końcowa Gminnych Mistrzostw w Piłce Nożnej Chłopców:

I miejsce – SP z Mirkowa,
        II miejsce  – SP z Kiełczowa,
        III miejsce – SP z Łoziny,
        IV miejsce – SP z Długołeki,
        V miejsce – SP z Borowej,
        VI miejsce – SP ze Brzeziej Łąki,
        VII miejsce – SP z Siedlca,
        VIII miejsce – SP ze Szczodrego.

W naszej grupie odczas rozgrywek dziewcząt liderem była szkoła z Siedlca, ale walka toczyła się o wyjście z II miejsca grupy. Niestety lepszy bilans bramek miała szkoła z Długołęki i to ona zagrała w meczu o III miejce ze szkołą z Borowej. Nam pozostała walka o miejsce V.

Klasyfikacja końcowa Gminnych Mistrzostw w Piłce Nożnej Dziewcząt:

I miejsce – SP z Łoziny,
        II miejsce  – SP z Siedlca,
        III miejsce – SP z Borowej,
        IV miejsce – SP z Długołeki,
        V miejsce egzekwo – SP z Mirkowa i Szczodrego,
        VII miejsce – SP ze Brzeziej Łąki,
        VIII miejsce – SP z Kiełczowa.

Zawodnikom z naszej szkoły dziękuję za godne reprezentowanie szkoły podczas mistrzostw.
        Gratuluję!!!
        dr M. Krawczyk