• Mistrzostwo Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców jest nasze!!!

• 08.02.2017 15:14

• Dnia 8 lutego 2017 r. w SP w Borowej odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Recznej Chłopców. Tym razem udało nam się poprawić wynik z ubiegłego roku (wicemistrzostowo w 2016 r.) i zajęliśmy I miejsce.
        Zatem Mistrzami Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców została nasza szkoła.

W zawodach wzięło udział 8 szkół z terenu naszej gminy. Reprezentacje szkół rozegrały mecze w 2 grupach.
        W składzie naszej szkolnej reprezentacji zagrali: Aleksander Kaliszuk, Jędrzej Maliga, Radosław Kaczor, Kamil Szewczyk, Mateusz Lech, Tomasz Cegiełkowski, Patryk Sowiński, Ignacy Maliga, Kacper Woszczyk, Dominik Łuczycki i Szymon Kotulski.

• Po zaciętych rozgrywkach w grupie (z drużynami ze szkół z Łoziny, Brzeziej Łąki i Szczodrego) reprezentacja naszej szkoły wygrała mecz o I miejsce ze Szkołą Podstawową z Siedlca.
        Klasyfikacja końcowa Gminnych Mistrzostw w Piłce Nożnej Chłopców:

miejsce – SP z Mirkowa,
        II miejsce  – SP z Siedlca,
        III miejsce – SP z Kiełczowa,
        IV miejsce – SP z Łoziny,
        V miejsce – SP z Borowej,
        VI miejsce – SP z Brzeziej Łąki,
        VII miejsce – SP ze Szczodrego,
        VIII miejsce – SP z Długołęki.

Zawodnikom z naszej szkoły dziękuję za godne reprezentowanie szkoły podczas mistrzostw.
        Gratuluję!!!
        dr M. Krawczyk